“Шевченко – натхнення”
9 березня відзначаємо день народження Тараса Шевченка. В його постаті як непересічного письменника й художника відкриваємо багато нового.
З 01 березня по 16 березня в Юнашківській школі проходили "Шевченківські дні"
Були проведені заходи цікаві. Особливо цікавими були поетичні змагання, під час яких учні демонстрували свої вміння декламування віршів та виконання пісень за творами Тараса Шевченк
Вчителями всіх класів було проведено уроки, присвячені життю та творчості Т.Г.Шевченка. Також учні брали участь в конкурсі малюнків до творів видатного поета.Меренько М.М., педагог-організатор ,підготувала та провела вікторину «Знавці Тарасового слова».Також вчителі та учні провели шкільний флешмоб «Парад вишиванок».
Вшанування пам’яті видатного українського Сина проходило в атмосфері творчості та співпраці. Проведені заходи залишили яскраві враження у дітей та їх батьків, показали високу результативність роботи педагогів.
Класними керівниками проведено етнографічні 5-хвилинки. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу.
Вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі школярів книжково-ілюстративний куточок «Не забуде Україна Шевченкове слово», де ознайомили читачів з новинками книг.
Також відбувся конкурс читців Шевченкових поезій, особливо зворушливо звучали пісні на вірші Кобзаря.
8-В класом провела урок-розвідку «Світова велич Шевченка», результатом чого стало оформлення географічної карти подорожей Шевченка. Захід сприяв виховуванню поваги до Шевченкового слова та зацікавленість до детального вивчення його життя та творчості.
Усі класи взяли активну участь у проведені заходів. Учителями української мови та літератури була проведена значна робота у підготовці до Шевченківських днів. На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залученню дітей до глибин шевченківської мудрості.